2. Монтана
  3. Монтана се завърна у дома със загуба от ЦСКА (СНИМКИ)

Монтана се завърна у дома със загуба от ЦСКА (СНИМКИ)

"Червените" юноши победиха връстниците си с 3:0

Отборът на Монтана за юноши младша възраст се завърна у дома след изтърпяно наказание от четири срещи лишаване от домакинство, заради грозните сцени разиграли се в края на мача със Славия на старта на пролетния полусезон. В първи си мач край река Огоста малките монтанци записаха класическа загуба с 0:3 от ЦСКА. Срещата бе от 26 кръг на първенството на елитната „А” група за юноши до 17 г. и бе наблюдавана от близо 100 зрители.

Гостите решиха всичко през първото полувреме, когато вкараха два от головете си. Иван Ангушев се разписа с глава още в 9-та мин. Девет минути по-късно от съмнително положение на засада Кристиян Пешов покачи. След почивката домакините поизравниха играта, но така и не успяха да затруднят по-опасно талантливият вратар на ЦСКА Злати Златев, който от няколко седмици тренира с представителния мъжки тим на „червените”. В 62-та мин. колективна грешка в защитата на Монтана позволи на Иван Ангушев да вкара втория си гол в мача, с който сложи и точка на спора.

Монтана – ЦСКА 0:3

Монтана: Кристиян Иванов, Лъчезар Луканов, Ивайло Иванов, Христо Илиев, Денис Петров, Борислав Дамянов, Любомир Тодоров, Борислав Алексиев, Мартин Истатков, Светлин Димитров (Мартин Лазаров), Александър Веселинов (Мартин Петров). Треньор: Юлиан Райчев.

ЦСКА: Злати Златев, Иван Ангушев, Никола Маджаров, Кристиян Кръстанов, Михаил Димитров, Лъчезар Стоянов, Даниел Колев (Йордан Марков), Велизар Василев, Кристиян Пешов (Диян Стефанов), Аспарух Илиев (Мартин Нинов), Методи Красимиров (Илиян Иванов). Треньор: Христо Марашлиев.

Голмайстори: 0:1 Иван Ангушев (9), 0:2 Кристиян Пешов (18), 0:3 Иван Ангушев (62).

Главен съдия: Борислав Ненков (София).

Помощници: Стефан Владимиров, Любин Димитров (София).

Жълти картони: Борислав Алексиев (Монтана); Кристиян Кръстанов (ЦСКА).
Помощен терен с изкуствена настилка в парк „Огоста”-100 зрители.

ЗА КУПАТА: ЦСКА гостува в Монтана, аматьори посрещат Левски (СНИМКИ)

Вижте всички двойки за 1/16-финалите

Мадански: ЦСКА е най-силният отбор в България

„Тази година сме решили да не печелим Купата“, заяви с усмивка спортният директор на Монтана

ОБЗОР: Дъжд от голове и рокада в подножието на върха във Втора лига (РЕЗУЛТАТИ)

Струмска слава загуби от ЦСКА 1948 след гол от дузпа в продължението - 3:4, Арда също падна, макар че Макриев се разписа (КЛАСИРАНЕ)

ОФИЦИАЛНО: Джамбазки аут от футбола за година!

Треньорът нападна съдия след мач от Втора лига, одрусаха здраво ЦСКА, Ботев и Локо, вижте всички решения на Дисципа

Царско село с 3 от 3, ЦСКА 1948 с победен гол в 93-ата минута (ОБЗОР НА ВТОРА ЛИГА)

Вижте резултатите от третия кръг и следете на живо тук...