2. Монтана
  3. Монтана завърши 0:0 срещу Торпедо (Москва) в контрола

Монтана завърши 0:0 срещу Торпедо (Москва) в контрола

Отборът на Монтана започна с равенство поредицата си от контролни срещи на лагера в турския курорт Анталия, предаде кореспондент на Novsport.com

Отборът на Монтана започна с равенство поредицата си от контролни срещи на лагера в турския курорт Анталия, предаде кореспондент на Novsport.com. Възпитаниците на треньора Атанас Джамбазки направиха 0:0 с 12-ия в руската Първа лига (втора дивизия) Торпедо Москва. Проверката се игра на осветление, а двата отбора си поделиха по едно полувреме.

През първото руският тим бе по-агресивен и удари една една греда. След почивката Монтана натисна и направи няколко добри атаки, при които можеше да вкарат гол. Най-близо до откриване на резултата бе Тиаго Мирасема. В 67-та минута 25-годишният бразилски полузащитник пропусна сам срещу вратаря.

Заради настинка Даниел Младенов, който се присъедини към отбора в последния момент преди заминаването за Турция, не взе участие в мача. Проверката пропусна и вратарят Христо Иванов.

Втората контролна среща на Монтана в Анталия е на 10 февруари, неделя, срещу друг представител на руската школа Химки.

Монтана: Цветковски, Мичев, Ковачев, Личков, Сечков, Ил. Илиев, Чепилов, Костадинов, В. Иванов, Вл. Златинов, Й. Тодоров (Сендо, Пашов, Лахчев, М. Дечев, Михов, Брахими, Д. Илиев, Шоколаров, Мирасема, Станев, Гайтанов).

ЗА КУПАТА: ЦСКА гостува в Монтана, аматьори посрещат Левски (СНИМКИ)

Вижте всички двойки за 1/16-финалите

Мадански: ЦСКА е най-силният отбор в България

„Тази година сме решили да не печелим Купата“, заяви с усмивка спортният директор на Монтана

ОБЗОР: Дъжд от голове и рокада в подножието на върха във Втора лига (РЕЗУЛТАТИ)

Струмска слава загуби от ЦСКА 1948 след гол от дузпа в продължението - 3:4, Арда също падна, макар че Макриев се разписа (КЛАСИРАНЕ)

ОФИЦИАЛНО: Джамбазки аут от футбола за година!

Треньорът нападна съдия след мач от Втора лига, одрусаха здраво ЦСКА, Ботев и Локо, вижте всички решения на Дисципа

Царско село с 3 от 3, ЦСКА 1948 с победен гол в 93-ата минута (ОБЗОР НА ВТОРА ЛИГА)

Вижте резултатите от третия кръг и следете на живо тук...