2. Монтана
  3. Светлан Кондев: Имахме по-голямо желание от ЦСКА

Светлан Кондев: Имахме по-голямо желание от ЦСКА

„Свърших си работата, след като влязох на полувремето”

Имахме по-голямо желание, защото си мисля, че ЦСКА след този мач за Купата бяха психически обременени. Това заяви голмайсторът на Монтана Светлан Кондев в мача срещу „червените”, завършил 1:1 на стадион „Чавдар Цветков” в Своге. Кондев се появи като резерва на почивката и донесе точката за своя тим в 57-ата минута, изравнявайки резултата.

„Днешният мач се получи един здрав двубой за българските стандарти. ЦСКА владееше повече инициативата, ние играехме на контраатака, ако осе открие някоя възможност”, коментира Кондев пред камерите на „РИНГ.БГ”.

„Свърших си работата, след като влязох на полувремето”, добави той.

„Искам да благодаря на д-р Хубенов за интервенцията, която направи на коляното ми”, заяви Кондев по повод скорошната си контузия.

„Борим се да останем в групата, засега това са ни възможностите”, завърши футболистът на Монтана.

ЗА КУПАТА: ЦСКА гостува в Монтана, аматьори посрещат Левски (СНИМКИ)

Вижте всички двойки за 1/16-финалите

Мадански: ЦСКА е най-силният отбор в България

„Тази година сме решили да не печелим Купата“, заяви с усмивка спортният директор на Монтана

ОБЗОР: Дъжд от голове и рокада в подножието на върха във Втора лига (РЕЗУЛТАТИ)

Струмска слава загуби от ЦСКА 1948 след гол от дузпа в продължението - 3:4, Арда също падна, макар че Макриев се разписа (КЛАСИРАНЕ)

ОФИЦИАЛНО: Джамбазки аут от футбола за година!

Треньорът нападна съдия след мач от Втора лига, одрусаха здраво ЦСКА, Ботев и Локо, вижте всички решения на Дисципа

Царско село с 3 от 3, ЦСКА 1948 с победен гол в 93-ата минута (ОБЗОР НА ВТОРА ЛИГА)

Вижте резултатите от третия кръг и следете на живо тук...