2. Монтана
  3. Юношите на Монтана спечелиха тристранен турнир (снимки)

Юношите на Монтана спечелиха тристранен турнир (снимки)

Отборът на Монтана спечели тристранния турнир по футбол за юноши мл.в. Срещите се играха в две полувремена от по 25 мин. и се проведоха на терена с изкуствена настилка в парк “Огоста”, съобщи кореспондент на Novsport.com.

В турнира освен домакините взеха участие отборите на Ботев (Враца) и ОФК Костинброд, а двубоите бяха съдийствани от Петър Милков, Петко Петков и Николай Малджански.

В първата си среща малките монтанци, с треньор Юлиян Райчев, завършиха наравно 1:1 с Ботев (Враца). Цветан Генов изведе домакините напред в резултата в 16-та мин., вкарвайки отсъдената дузпа. Пет минути по-късно Никола Иванов изравни. След това на терена излязоха отборите на Ботев и Костинброд, а врачани се наложиха с 2:1.

Головете за победителите вкараха Никола Иванов и Богидар Краев. Почетното попадение за ОФК пък реализира Никола Моллов. В мач номер 3, който се оказа решаващ за първото място, отборът на Монтана победи с 2:0 ОФК Костинброд. Точни за домакините бяха Николай Николов и Цветомир Филипов. В крайното класиране първо място зае отборът на Монтана, пред Ботев (Враца) и ОФК Костинброд.

ЗА КУПАТА: ЦСКА гостува в Монтана, аматьори посрещат Левски (СНИМКИ)

Вижте всички двойки за 1/16-финалите

Мадански: ЦСКА е най-силният отбор в България

„Тази година сме решили да не печелим Купата“, заяви с усмивка спортният директор на Монтана

ОБЗОР: Дъжд от голове и рокада в подножието на върха във Втора лига (РЕЗУЛТАТИ)

Струмска слава загуби от ЦСКА 1948 след гол от дузпа в продължението - 3:4, Арда също падна, макар че Макриев се разписа (КЛАСИРАНЕ)

ОФИЦИАЛНО: Джамбазки аут от футбола за година!

Треньорът нападна съдия след мач от Втора лига, одрусаха здраво ЦСКА, Ботев и Локо, вижте всички решения на Дисципа

Царско село с 3 от 3, ЦСКА 1948 с победен гол в 93-ата минута (ОБЗОР НА ВТОРА ЛИГА)

Вижте резултатите от третия кръг и следете на живо тук...