2. Монтана
  3. Защитник на Монтана притесни Джамбазки

Защитник на Монтана притесни Джамбазки

Бамба пропуска петъчната контрола с Кариана

Централният защитникът на Монтана Диарасоуба Бамба притесни сериозно ст. треньора Атанас Джамбазки. 27-годишният французин се оплаква от болки в ахилесите. Лекарят на отбора д-р Владимир Пекачев поясни, че става въпрос за възпаление и му назначи медикаментозно лечение. Наставникът на монтанци пък му разреши пълноценна почивка до заминаването на отбора на зимния лагер в Алания (17 януари-2 февруари). На място в турския курорт ще се решава дали бившият футболист на втородивизионния френски Кретей ще може да се включи на пълни обороти в тренировките.

„Бамба е много важен футболист за нас. В никакъв случай няма да прибързваме, ще изчакаме да се възстанови на сто процента преди да му позволим да се готви наравно с останалите момчета”, категоричен е Атанас Джамбазки.

За предстоящата контрола с Кариана освен Бамба наставникът на Монтана няма да може да използва още трима футболисти. Защитниците Марко Джаколич и Иво Малинов и 19-годишният нападател от ДЮШ на клуба Александър Веселинов са болни и ще пропуснат проверката с есенния лидер в Северозападната трета лига. На линия за мача с карианци ще бъдат вратарят Корин Брокс и офанзивният полузащитник Андреас Васев, които пропуснаха последните три тренировки заради вирусно заболяване. Монтана и Кариана ще премерят сили на 13 януари, петък, от 13 часа, на игрището с изкуствена настилка в село Ерден.

ЗА КУПАТА: ЦСКА гостува в Монтана, аматьори посрещат Левски (СНИМКИ)

Вижте всички двойки за 1/16-финалите

Мадански: ЦСКА е най-силният отбор в България

„Тази година сме решили да не печелим Купата“, заяви с усмивка спортният директор на Монтана

ОБЗОР: Дъжд от голове и рокада в подножието на върха във Втора лига (РЕЗУЛТАТИ)

Струмска слава загуби от ЦСКА 1948 след гол от дузпа в продължението - 3:4, Арда също падна, макар че Макриев се разписа (КЛАСИРАНЕ)

ОФИЦИАЛНО: Джамбазки аут от футбола за година!

Треньорът нападна съдия след мач от Втора лига, одрусаха здраво ЦСКА, Ботев и Локо, вижте всички решения на Дисципа

Царско село с 3 от 3, ЦСКА 1948 с победен гол в 93-ата минута (ОБЗОР НА ВТОРА ЛИГА)

Вижте резултатите от третия кръг и следете на живо тук...