2. - Национален отбор
  3. България загуби от Франция във втория си двубой

България загуби от Франция във втория си двубой

Квалификационната среща за Световната купа по плажен футбол завърши при резултат 2:6

България записа загуба и във втората си среща от група Г на квалификациите за Световната купа 2017, които се провеждат в Йезоло, Италия. Ден, след като отстъпиха на Унгария с дузпи, сега националите загубиха от Франция с 2:6, информира сайтът на БФС.

Първа част

Франция откри резултата в 4-та минута чрез Анджелети. До края „петлите“ организираха още няколко опасни атаки, но стражът Добромир Господинов демонстрира качествата си и отрази всички удари към своята врата. За България Цветков, Живков, Тузаков и Джамбазов пробваха да реализират, но не сполучиха.

Втора част

Французите имаха превес през втората част и поведоха с 4:0. Барботи бе точен на два пъти, а Соарес добави едно попадение. Стражът на „петлите“ Дюпин също бе на висота, като спаси ударите на Лозанов, Джамбазов и Живков.

Трета част

В 25-та минута Франция стигна до пети гол, който бе отбелязан от Мазон. 60-секунди по-късно Тузаков намали за 1:5 след хубав удар от воле, а в 29-та отново той бе точен за 2:5.

Самон сложи точка на спора с гол в последните минути за крайното 2:6 в полза на „петлите“.

Следващият двубой на България е срещу Азербайджан, на 6 септември, вторник от 10:00 часа.

Георги Минчев: Вече е време за резултати

Нападателят на националния отбор участва в пресконференция преди мачовете с Люксембург и Северна Ирландия

Илиан Илиев обясни за повиквателните, Краев и ЦСКА

Селекционерът на България даде пресконференция за началото на лагера преди мачовете с Люксембург и Северна Ирландия

Илиан Илиев събира националите в неделя

От БФС обявиха пълната програма на България за мачовете с Люксембург и Северна Ирландия