2. - Национален отбор
  3. Късмет за България, само 1:6 след 65 минути в Белград

Късмет за България, само 1:6 след 65 минути в Белград

Фиаското на българския национален отбор в Белград продължава. Сърбия води само с 6:1 след 60 минути в приятелския мач между двата отбора. Освен головете домакините изпуснаха две дузпи, а през второто полувреме удариха две греди.

След трагичното представяне на нашите през първата част и инкасираните 4 гола, без много напъни сърбите вкараха още два гола, удариха две греди и пропуснаха 2-3 гола за 20 минути през втората част.

През второто полувреме Пламен Марков пусна и дебютантите Иван Стоянов, Коста Янев и Йордан Минев да запишат участие в срамния двубой.

Игровият облик на България през цялия мач е трагичен.

Капитанът Димитър Бербатов напусна играта в 28-ата минута.

Легендата на сърбите Саво Милошевич пък изпусна две дузпи и вкара два гола в последния си мач за националния отбор.
Всичко това се случва пред погледа на президента на България Георги Първанов, на БФС Борислав Михайлов и супер звездата на тениса Ана Иванович, която от днес вероятно ще стане доста по-голяма фенка на футбола.