2. - Национален отбор
  3. Юношите на България загубиха от Вестфалия с 1:2

Юношите на България загубиха от Вестфалия с 1:2

Юношите на България, родени 1993 г. с треньор Атанас Желев, загубиха с 1:2 в приятелската среща с отбора (родени 1992) на германската провинция Вестфалия, съобщава официалният сайт на БФС.

Мачът се игра в град Гревен, като нашите юноши поведоха с гол на Кристиян Тафраджиев (Литекс) в началото на второто полувреме, но получиха два гола - победния бе отбелязан в 2-минутното продължение на срещата.

Българските юноши ще играят и трети мач при гостуването си в Германия. На 30 април – четвъртък, от 18.30 бълг. време те ще срещнат отбора на провинция Вестфалия, родени през 1993 г.