2. - НБА
  3. Чикаго продължава да мачка, сгази и Шарлът

Чикаго продължава да мачка, сгази и Шарлът

Пред погледа на легендарния Майкъл Джордан, "биковете" владееха мача още от самото начало, но сериозната разлика в резултата бе натрупана в последната четвърт, когато гостите вкараха 26 точки срещу само 15 на Бобкетс

Отборът на Чикаго Булс записа четвъртата си поредна победа в НБА, надигравайки категорично със 101:84 отбора на Шарлът Бобкетс. Така все повече се очертава тимът да завърши на втората позиция в Източната конференция.

Дерик Роуз наниза 20 точки за успеха на своя тим, а страхотно включване от пейката направи Кайл Корвър ссъщо с 20 точки. Йоакин Ноа пък завърши с дабъл-дабъл от 12 точки и 13 борби.

В състава на домакините пък Джералд Хендърсън също наниза 20 точки, а Кваме Браун също записа дабъл-дабъл с 11 точки и 11 борби.