2. Нефтохимик
  3. Нефтохимик победи Лудогорец в Елитната група до 19 години

Нефтохимик победи Лудогорец в Елитната група до 19 години

Нефтохимик отбеляза  победа над тима на Лудогорец с 1:0 в мач от 6-ия кръг от националното първенство на Елитната група до 19 години. Зрелищната среща се проведе на стадион Българово.

Победното попадение за „шейховете“ бе дело на Радослав Неделчев, след перфектно изпълнен пряк свободен удар през второто полувреме.

В много оспорван двубой „Нефтохимик“ U15 отстъпи пред „Ботев“ – Пловдив с 0:2. Срещата се проведе на стадион Българово. „Зелените“ се представиха на ниво и не дадоха лесно победата на противника.

Юношите младша възраст на „Нефтохимик“ победиха „Поморие“ с 2:0 на стадион Долно Езерово. Голмайстори станаха Ангел Георгиев и Никола Димитров.

В следващата среща с отбора на „Поморие“, децата, родени през 2003 г., отстъпиха с 0:3.

В турнир по Футбол 7, който се проведе на стадион „Звездичка арена“, децата, родени през 2005/6 г. победиха с 9:2 отбора на „Поморие“. Мачът между втория отбор на „Нефтохимик“ за деца 2005/6 и „Несебър“ завърши с равен резултат 0:0.
Шеф на Нафтата с интересни разкрития, вижте каква отлична новина чака Бургас

Интервю с изпълнителния директор Николай Тодоров

Сензациите в пресата: ЦСКА праща защитник в Етър

Война в Бургас заради треньор, Ренан виси за Торпедо, Стивън Петков води атаката на Ботев срещу ЦСКА, бразилец пред дебют и още…

ОБЗОР: Нефтохимик е лидер в Югоизточната Трета лига (РЕЗУЛТАТИ)

Вижте как завършиха срещите от третия кръг и класирането след тях

ОФИЦИАЛНО: Нефтохимик се раздели с треньор по взаимно съгласие

Господин Господинов вече не е част от академията

ОФИЦИАЛНО: Джамбазки аут от футбола за година!

Треньорът нападна съдия след мач от Втора лига, одрусаха здраво ЦСКА, Ботев и Локо, вижте всички решения на Дисципа

Черно море с втора победа в Елитната група

“Моряците”, водени от Мартин Христов, надиграха тима на Нефтохимик в Бургас с 2:0

ОБЗОР: Нефтохимик взе 3 т. от Марково в Югоизточната Трета лига