2. Пирин (Бл)
  3. Боздански освободи Кирил Чобанов

Боздански освободи Кирил Чобанов

Треньорът на Пирин доволен от подготовката на тима до този момент

Доволен остана от четвъртата победа на своя отбор в контролите от началото на лятната подготовка треньорът на Пирин Йордан Боздански, предаде кореспондентът на Novsport.com от Благоевград. Неговият тим победи вчера с 1:0 новакът в "А" група Академик (Сф). "Доволен съм от играта на моя отбор в изиграните досега контроли. Най-жалкото е обаче че, както срещу Академик (Сф), така и останалите съперници, които срещнахме играем силно само едно полувреме, докато второто го проспиваме.

„До началото на първенството ще гледаме да изчистим тази слабост в нашата игра”, коментира Боздански. От групата в Банско треньорът на благоевградчани смята да освободи от отбора защитникът Кирил Чобанов. Той започна с Пирин в началото на подготовката, като за последно бе играл в Чавдар (Етрополе), иначе е продукт на частната школа на Иво Андонов Пирин 2001. Интерес към него проявяват отборите на Малеш (Микрево) и Пирин (Разлог).

Боздански каза още, че ще наблюдава запис от контролата на Черно море със Септември (Симитли), но едва ли от този мач ще си направи нужните изводи за играта на "моряците", които срещат в първия кръг на новото първенство във Варна. Според него и изпълнителният директор на Пирин Росен Кацимерски, който изгледа контролата в Симитли, настройката на футболистите на Черно море е била да се приберат и за това смятат, че не са показали най-доброто на което са способни срещу втородивизионния тим от Симитли. Лагерът на Пирин в Банско ще завърши с контроли утре срещу Локо (Пд) на комплекс "Пири" от 11.00 часа и на следващия ден от 10.30 часа в Белица срещу Септември (Симитли).

Треньорът на Пирин: Не отписваме мача със Славия, ще се надиграваме

„Тежкото тепърва предстои“, посочи Петър Златинов преди мача с Кариана

ЗА КУПАТА: ЦСКА гостува в Монтана, аматьори посрещат Левски (СНИМКИ)

Вижте всички двойки за 1/16-финалите

ОБЗОР: Дъжд от голове и рокада в подножието на върха във Втора лига (РЕЗУЛТАТИ)

Струмска слава загуби от ЦСКА 1948 след гол от дузпа в продължението - 3:4, Арда също падна, макар че Макриев се разписа (КЛАСИРАНЕ)

Един под въпрос в Пирин за мача с Ботев

Олимпиакос окуця след Локо Пд и отмени контролата с „орлетата“

ОФИЦИАЛНО: Джамбазки аут от футбола за година!

Треньорът нападна съдия след мач от Втора лига, одрусаха здраво ЦСКА, Ботев и Локо, вижте всички решения на Дисципа

Царско село с 3 от 3, ЦСКА 1948 с победен гол в 93-ата минута (ОБЗОР НА ВТОРА ЛИГА)

Вижте резултатите от третия кръг и следете на живо тук...

Петър Златинов: Младите момчета имат нужда от подкрепа и самочувствие

„Ще искам повече концентрация във важните моменти“, каза в треньорът на „орлетата“