2. Пирин (Бл)
  3. Пирин (Благоевград) победи с 2:0 съименниците си от Гоце Делчев при юношите

Пирин (Благоевград) победи с 2:0 съименниците си от Гоце Делчев при юношите

Юношите старша възраст на Пирин (Благоевград) (родени през 1991 г.) постигнаха лесна победа с 2:0 над Пирин (ГД) в мач от зона "Струма", при тези възрастови гарнитури.

Домакините от Благоевград бяха по -добрия отбор през цялото време на двубоя и можеха да завършат с далеч по изразителен резултат. Неврокопчани за цял мач не създадоха нито едно голово положение. Резултатът на клубната база в Рилци бе открит от Станислав Костов с удар от наказателното поле в 8-ата минута.

Десет минути по-късно привлеченият през зимата от Пирин 2001 футболист се озова за втори път в прегръдките на своите съотборници, след като се оказа най-съобразителен в наказателното поле и вкара за-2:0. До края на полувремето резултата можеше да стане класически но стража Николай Беличев улови удар на Борислав Шопов.

През втората част футболистите на Венци Гочев търсеха да стигнат до трети гол, докато гостите от Гоце Делчев само се защитаваха.

С пропуски през второто полувреме за Пирин (Благоевград) се отчетоха Стефан Илиев и Борислав Шопов, а в самия край на двубоя Станислав Костов пропусна да реализира хеттрик, след като отблизо с глава стреля в страни от вратата.

Другата старша възраст на Пирин набор '92, която е обединена със зона София загуби с 1:2 при гостуването си на Левски в София, след като се оттеглиха на почивката при резултат -1:1. Единственото попадение за момчетата  на Илко Христов от Благоевград отбеляза Антон Карачанаков, който направи и отлично включване в мача на дублиращата група за Пирин при победата срещу Славия-3:1 в началото на седмицата.

Треньорът на Пирин: Не отписваме мача със Славия, ще се надиграваме

„Тежкото тепърва предстои“, посочи Петър Златинов преди мача с Кариана

ЗА КУПАТА: ЦСКА гостува в Монтана, аматьори посрещат Левски (СНИМКИ)

Вижте всички двойки за 1/16-финалите

ОБЗОР: Дъжд от голове и рокада в подножието на върха във Втора лига (РЕЗУЛТАТИ)

Струмска слава загуби от ЦСКА 1948 след гол от дузпа в продължението - 3:4, Арда също падна, макар че Макриев се разписа (КЛАСИРАНЕ)

Един под въпрос в Пирин за мача с Ботев

Олимпиакос окуця след Локо Пд и отмени контролата с „орлетата“

ОФИЦИАЛНО: Джамбазки аут от футбола за година!

Треньорът нападна съдия след мач от Втора лига, одрусаха здраво ЦСКА, Ботев и Локо, вижте всички решения на Дисципа

Царско село с 3 от 3, ЦСКА 1948 с победен гол в 93-ата минута (ОБЗОР НА ВТОРА ЛИГА)

Вижте резултатите от третия кръг и следете на живо тук...

Петър Златинов: Младите момчета имат нужда от подкрепа и самочувствие

„Ще искам повече концентрация във важните моменти“, каза в треньорът на „орлетата“