2. Пирин (Бл)
  3. Пирин остава непобеден в контролите (снимки)

Пирин остава непобеден в контролите (снимки)

"Орлетата" врътнаха 0:0 с Малеш в Микрево

Елитният Пирин (Блгр) направи нулево равенство с втородивизонния Малеш в контролна среща, играна в Микрево.

Това беше 10-а контрола от началото на зимната подготовка за "орлетата", като в тях отборът на Костадин Ангелов е записал шест победи и четири ремита.

На практика Пирин продължава да бъде без загуба в момента. Като цяло в днешния мач липсваха головите положения, като първото полувреме ще се запомни само с една греда, която дойде след центриране от фаул на Тони Костадинов в 22-ата минута.

В ситуацията обаче вратарят Василев изби топката и тя срещна напречния стълб.

Във втората част най-добрият на терена Антон Карачанаков в 53-ата минута получи пас в наказателното поле, но ударът му мина покрай гредата на вратата, на Малеш.

Десет минути преди края на редовното време отново Карачанаков бе в основата на нещо опасно.

Той бе намерен в наказателното поле от Руслан Иванов, но ударът му този път срещна дясната греда.

В 85-ата минута гол на Юлиян Клушев от състава на домакините бе отменен, заради засада.

Пирин продължава лагера си в Кресна до вторник, когато е следващата контрола на отбора срещу Пирин (Разлог) и ще се играе на базата в Рилци.

Официалното представяне на отбора ще бъде на 19-и февруари (събота) в мач срещу Вихрен (Сандански).

В срещата с Малеш участие не взеха Димитър Воденичаров, който замина на проби в испански отбор, и Антони Лулейски, който се изплаши от конкуренцията и се върна в Септември (Симитли).

Капитанът Веселин Стойков пък бе контузен и изгледа двубоя от трибуните.

Хасан Шекиров

Треньорът на Пирин: Не отписваме мача със Славия, ще се надиграваме

„Тежкото тепърва предстои“, посочи Петър Златинов преди мача с Кариана

ЗА КУПАТА: ЦСКА гостува в Монтана, аматьори посрещат Левски (СНИМКИ)

Вижте всички двойки за 1/16-финалите

ОБЗОР: Дъжд от голове и рокада в подножието на върха във Втора лига (РЕЗУЛТАТИ)

Струмска слава загуби от ЦСКА 1948 след гол от дузпа в продължението - 3:4, Арда също падна, макар че Макриев се разписа (КЛАСИРАНЕ)

Един под въпрос в Пирин за мача с Ботев

Олимпиакос окуця след Локо Пд и отмени контролата с „орлетата“

ОФИЦИАЛНО: Джамбазки аут от футбола за година!

Треньорът нападна съдия след мач от Втора лига, одрусаха здраво ЦСКА, Ботев и Локо, вижте всички решения на Дисципа

Царско село с 3 от 3, ЦСКА 1948 с победен гол в 93-ата минута (ОБЗОР НА ВТОРА ЛИГА)

Вижте резултатите от третия кръг и следете на живо тук...

Петър Златинов: Младите момчета имат нужда от подкрепа и самочувствие

„Ще искам повече концентрация във важните моменти“, каза в треньорът на „орлетата“