2. Пирин (Бл)
  3. Старшата на Пирин (Бл) се разправи и с ЦСКА

Старшата на Пирин (Бл) се разправи и с ЦСКА

"Орлетата" биха с 2:1 и се доближиха до временния водач Миньор (Пк)

Юношите старша възраст на ОФК Пирин продължава с доброто си представяне в първенството на „Зона София”, след като вчера следобед победиха ЦСКА с 2:1 и си върнаха за отстраняване от купата на БФС в края на миналата година., съобщават от пресслужбата на Пирин.

Пиринци бяха по-активния тим през целия мач и търсеха по-настървено победата. Още в началните минути Грозданов и Марков имаха възможност да отбележат, но не бяха точни пред гола. До полувремето резултата остана равен, а след почивката играта се изостри.

В 57-та минута Грозданов проби по левия фланг и центрира, като Топузов се хвърли и засече топката във вратата. Червените изравниха 15 минути по-късно, след удар по диагонала на Николов. В 78-та минута "орлетата" сътвориха най-добрата си комбинация в мача, като Божинов навърза трима души на фланга, подаде на Браян Марков, който хладнокръвно отбеляза победното попадение.

С тази победа подопечните на треньора Стефан Гошев се набъркаха сериозно в борбата за медалите, като само няколко точки ги делят и от временния водач Миньор Перник.
Треньорът на Пирин: Не отписваме мача със Славия, ще се надиграваме

„Тежкото тепърва предстои“, посочи Петър Златинов преди мача с Кариана

ЗА КУПАТА: ЦСКА гостува в Монтана, аматьори посрещат Левски (СНИМКИ)

Вижте всички двойки за 1/16-финалите

ОБЗОР: Дъжд от голове и рокада в подножието на върха във Втора лига (РЕЗУЛТАТИ)

Струмска слава загуби от ЦСКА 1948 след гол от дузпа в продължението - 3:4, Арда също падна, макар че Макриев се разписа (КЛАСИРАНЕ)

Един под въпрос в Пирин за мача с Ботев

Олимпиакос окуця след Локо Пд и отмени контролата с „орлетата“

ОФИЦИАЛНО: Джамбазки аут от футбола за година!

Треньорът нападна съдия след мач от Втора лига, одрусаха здраво ЦСКА, Ботев и Локо, вижте всички решения на Дисципа

Царско село с 3 от 3, ЦСКА 1948 с победен гол в 93-ата минута (ОБЗОР НА ВТОРА ЛИГА)

Вижте резултатите от третия кръг и следете на живо тук...

Петър Златинов: Младите момчета имат нужда от подкрепа и самочувствие

„Ще искам повече концентрация във важните моменти“, каза в треньорът на „орлетата“