2. Реал Мадрид
  3. Пелегрини зачеркна Гути за мача с Милан

Пелегрини зачеркна Гути за мача с Милан

Старши треньорът на Реал Мадрид Мануел Пелегрини за пореден път остави халфа Гути извън групата за гостуването на Милан, съобщава сайтът на мадридския гранд. Чилиецът пренебрегна втория капитан на „белия балет” и за снощния мач с Хетафе. Пелегрини обяви списъка с 20 футболисти, които ще пътуват за Италия за мача от Шампионската лига.

Според треньора Гути е контузен, но играчът каза, че е напълно здрав. Според медиите в Испания причина за изгнанието е спор между Пелегрини и Гути по време на почивката на срещата срещу Алкоркон, спечелена от третодивизионния отбор с 4:0. След инцидента Гути дори не се появи за началото на второто полувреме.

От групата на Реал за срещата с Милан отпадна и Кристоф Метцелдер, който също не се представи убедително в двубоя с аматьорския Алкоркон, а Кристиано Роналдо и Езекил Гарай лекуват травми.

Групата на Реал: Касияс, Дудек, Адам, Арбелоа, Пепе, Серхио Рамос, Марсело, Дренте, Албиол, Гаго, Кака, Ласана Диара, Шаби Алонсо, Ван дер Ваарт, Диара, Гранеро, Раул, Бензема, Игуайн, Ван Нистелрой.

Реал (Мадрид) се озори с Реал Сосиедад, но стигна до успеха след две дузпи (ВИДЕО)