2. Реал Мадрид
  3. Зидан и Симеоне смениха десните си бекове за реванша, гледайте тук

Зидан и Симеоне смениха десните си бекове за реванша, гледайте тук

Реал е на 90 минути от финала в Кардиф след убедителното 3:0 в първия мач, вижте съставите

90 минути делят Реал Мадрид от финала на Шампионската лига в Кардиф след комфортното 3:0 в първия мач от полуфиналите срещу Атлетико Мадрид. На финала вече чака Ювентус, който се справи с Монако с общ резултат 4:1.

Тази вечер за реванша на „Висенте Калдерон” Зинедин Зидан прави само една промяна и залага на Данило като десен бек поради липсата на Дани Карвахал. Варан застава до Рамос в центъра на отбраната, а Иско отново ще играе като атакуващ халф зад изнесените напред Роналдо и Бензема.

Диего Симеоне също е избрал да смени десния си бек и пуска Хосе Мария Хименес на мястото на Хуанфран. В атака Фернандо Торес е предпочетен пред Кевин Гамейро за партньор на Антоан Гризман. Хлапето никога не е вкарвал гол на „Калдерон” в Шампионска лига.

Съставите на Атлетико Мадрид и Реал Мадрид за реванша от 21:45:

Атлетико Мадрид: Облак – Хименес, Савич, Годин, Филипе Луис, Габи (к), Саул, Коке, Караско, Гризман, Торес
Резерви: Моя, Тиаго, Ернандес, Томас Партей, Гайтан, Кореа, Гамейро

Треньор: Диего Симеоне

Реал Мадрид: Навас – Данило, Рамос (к), Варан, Марсело, Каземиро, Кроос, Модрич, Иско, Роналдо, Бензема
Резерви: Касия, Начо, Хамес, Ковачич, Васкес, Асенсио, Мората
Треньор: Зинедин Зидан

Гледайте мача на живо

ТУК

ТУК

Реал (Мадрид) се озори с Реал Сосиедад, но стигна до успеха след две дузпи (ВИДЕО)