2. Рома
  3. Марко Бориело: Показахме характер срещу Катания

Марко Бориело: Показахме характер срещу Катания

Героят в мача остана доволен от обрата на "вълците" от 1:2 до 4:2

Нападателят на Рома Марко Бориело, който отбеляза два гола за днешната победа над Катания с 4:2 в мач от 18 кръг на италианската Серия „А”, заяви, че тимът му е показал характер в борбата за трите точки. Катания водеше с 2:1 като гост до началото на второто полувреме, но през втората част „вълците” се наложиха с голове на Бориело и Вучинич (2).

Самият Бориело даде аванс на своя тим още в петата минута на мача, но с попадения на Силвестре и Макси Лопес сицилианският отбор обърна до почивката.

„През първото полувреме не бяхме на добро ниво, но за сметка на това през втората част заиграхме както всички искаме. Успяхме да извлечем резултат от желанието си за победа. Справихме се пред гола, което не е лесно, въпреки че изглежда така”, сподели голмайсторът след мача.

Той коментира и информацията за контузията в рамото, която може да го извади от следващия двубой на римляните срещу Сампдория.

„Рамото ми? Оправя се, мисля че ще играя в неделя”, заяви за „Туто Меркато” Бориело.