2. Рома
  3. Мирко Вучинич нападна Розети след загубата от Милан

Мирко Вучинич нападна Розети след загубата от Милан

Нападателят на Рома Мирко Вучинич нападна рефера Роберто Розети, който ръководи вчерашното дерби между „вълците” и Милан, което завърши с победа с 2:1 за „росонерите”. В средата на второто полувреме, съдията отсъди спорна дузпа в полза на миланския гранд за нарушение на Николас Бурдисо срещу Алесандро Неста.

„Какво да кажа за рефера? Историята винаги е една и съща. Вече не знам какво трябва да мислим. Решението на Розети бе скандално, защото нямаше никакво съприкосновение между Бурдисо и Неста. Ако не беше тази дузпа, със сигурност щяхме да спечелим мача”, заяви Вучинич пред „Форцарома”.

„Не съм вкарвал гол в Серия „А” от осем мача, но трябва да бъда в оптимална форма, за да се разпиша. Ще дам максимума от себе си срещу Фулъм и се надявам, че ще прекъсна головата си суша”, допълни черногорецът.