2. - Русия
  3. Кушев бележи в Русия

Кушев бележи в Русия

Пеев с асистенция при обрат на Амкар над Том

Българският нападател Мартин Кушев отбеляза гол от дузпа при победата на Амкар (Перм) с 2:1 над Том (Томск) в среща от 12-ия кръг на руското първенство. Тимът, чийто цветове бранят и още двама българи – Захари Сираков и Георги Пеев, осъществи пълен обрат над своя съперник през второто полувреме на домакинството.

Кушев, който игра през цялото време, изравни от дузпа в 71-ата минута, след като Корниленко също бе реализирал от бялата точка четири минути по-рано, извеждайки Том в резултата. Пълният успех за домакините донесе Коломейцев в 93-ата минута след асистенция на Пеев.

Националът и Захари Сираков също записаха 90-минутно участие, като вторият получи жълт картон.

След срещата Амкар е 12-и с 12 точки, на 4 от опасната зона. Том е 6-и с 18 точки. Лидер е Зенит с 30 пункта в актива.

Георги Пеев тренира индивидуално, може и да играе в следващия кръг

Амкар се подсилва с японец, в клуба се завърнаха Жеан Карлос и Вилям

Венгер иска Хонда за заместник на Сеск

Мениджърът на английския елитен Арсенал Арсен Венгер е набелязал звездата на ЦСКА (Москва) Кейсуке Хонда за заместник на Сеск Фабрегас, ако капитанът бъде продаден на Барселона, съобщава „Итасспортпрес”

Зенит с аспирации към Мексес

Руският клуб търси класен защитник и по-рано през лятото бе свързван с трансфер на Бруно Алвеш (Порто) и Салваторе Бокети (Дженоа)

Гледаме футбол само по сателита

ТВ+ разби конкуренцията, взе мачовете на българските отбори в Европа, пак ще дава испанското