2. - Русия
  3. Ростов и Терек извъртяха 1:1, Благо с цял мач, Вальо контузен

Ростов и Терек извъртяха 1:1, Благо с цял мач, Вальо контузен

Отборът на българите Валентин Илиев и Благой Георгиев Терек Грозни завърши 1:1 като гост на Ростов в поредна среща от 11-ия кръг на руската Висша лига. Юношата на Славия игра цял мач за тима и получи жълт картон, а бившият играч на ЦСКА бе заменен в началото на второто полувреме заради контузия. За Терек цял двубой записа и друг бивш кадър на „червените” – Флорентин Петре.

Гостите от Терек излязоха първи напред в резултата, а автор на попадението бе атакуващият полузащитник Лахиялов, който отбеляза с глава. Все пак домакините от Ростов успяха да изравнят в 53-ата минута чрез дясното си крило Астафьов. В 60-ата минута българският национал Благой Георгиев си изкара жълт картон, след като задържа за фланелката Гацкан.

След това равенство домакините от Ростов заемат 8-а позиция във временното подреждане с актив от 14 точки. Терек пък е на 12-о място в класирането като има спечелени 12 точки.

Георги Пеев тренира индивидуално, може и да играе в следващия кръг

Амкар се подсилва с японец, в клуба се завърнаха Жеан Карлос и Вилям

Венгер иска Хонда за заместник на Сеск

Мениджърът на английския елитен Арсенал Арсен Венгер е набелязал звездата на ЦСКА (Москва) Кейсуке Хонда за заместник на Сеск Фабрегас, ако капитанът бъде продаден на Барселона, съобщава „Итасспортпрес”

Зенит с аспирации към Мексес

Руският клуб търси класен защитник и по-рано през лятото бе свързван с трансфер на Бруно Алвеш (Порто) и Салваторе Бокети (Дженоа)

Гледаме футбол само по сателита

ТВ+ разби конкуренцията, взе мачовете на българските отбори в Европа, пак ще дава испанското