2. - Русия
  3. Сатурн отнесе Терек с 3:0

Сатурн отнесе Терек с 3:0

Отборът на Терек (Грозни) претърпя тежко поражение в мач от 20-я кръг на руската Премиер лига. Отборът на Благо Георгиев и Вальо Илиев загуби като гост на Сатурн с 0:3. Двамата българи изиграха по 90 минути за състава си, но единствено Благо се отличи с два удара по посока на противниковата врата.

Резултатът за московчани в 11-ата минута откри Владимир Кузмичев, който не бе покрит при флангово центриране и с глава направи резултата 1:0. Две минути преди почивката самотният нападател Кириченко намери с точно подаване халфа Алексей Иванов, който на свой ред с лекота преодоля вратаря на Терек.

Крайният резултат бе оформен малко след един час игра от самия Дмитрий Кириченко. Вината за това попадение както и при първото падна главно върху раменете на гостуващата защита. И тук Кириченко пое пас от дълбочина и след стремителен пробив стреля силно в далечния ъгъл на Дикан.

Терек, който в последните си три мача пусна 10 гола във вратата си заема 11-о място в турнирната таблица. Сатурн с 29 точки достигна шестия Локомотив, който днес излиза срещу Кубан.
Георги Пеев тренира индивидуално, може и да играе в следващия кръг

Амкар се подсилва с японец, в клуба се завърнаха Жеан Карлос и Вилям

Венгер иска Хонда за заместник на Сеск

Мениджърът на английския елитен Арсенал Арсен Венгер е набелязал звездата на ЦСКА (Москва) Кейсуке Хонда за заместник на Сеск Фабрегас, ако капитанът бъде продаден на Барселона, съобщава „Итасспортпрес”

Зенит с аспирации към Мексес

Руският клуб търси класен защитник и по-рано през лятото бе свързван с трансфер на Бруно Алвеш (Порто) и Салваторе Бокети (Дженоа)

Гледаме футбол само по сателита

ТВ+ разби конкуренцията, взе мачовете на българските отбори в Европа, пак ще дава испанското