2. - Русия
  3. Терек изпусна Сатурн в Грозни – 1:1

Терек изпусна Сатурн в Грозни – 1:1

Благо Георгиев и Валентин Илиев изиграха цял мач за своя Терек (Грозни), който завърши при равенство 1:1 в мача си от шестия кръг на руската Премиер лига срещу московския Сатурн. Бившият футболист на столичния ЦСКА Радослав Забавник също изигра пълни 90 минути за чеченския клуб.

Бившият футболист на Славия бе доста активен през целия мач, като реализира немалко опасни пробиви по дясното крило, а на два пъти стреля опасно към противниковата врата.
Домакините откриха резултата в 26-ата минута. Тогава руският халф Леван Гвазава бе изведен сам срещу вратаря Антонин Кински. Гвазава не остави големи шансове на стража, стреляйки силно в долния десен ъгъл.

Ответното попадение московският клуб реализира минута след подновяване на играта. За Стаурн се отличи Вадим Евсеев, който се възползва от неуспешен опит за изчистване на топката от защитата на „зелените”.

С актива си от осем точки тимът на Вячеслав Грозни достигна намиращият се на седма позиция Москва. Петте точки на Сатурн са достатъчни са 13-ото място.
Георги Пеев тренира индивидуално, може и да играе в следващия кръг

Амкар се подсилва с японец, в клуба се завърнаха Жеан Карлос и Вилям

Венгер иска Хонда за заместник на Сеск

Мениджърът на английския елитен Арсенал Арсен Венгер е набелязал звездата на ЦСКА (Москва) Кейсуке Хонда за заместник на Сеск Фабрегас, ако капитанът бъде продаден на Барселона, съобщава „Итасспортпрес”

Зенит с аспирации към Мексес

Руският клуб търси класен защитник и по-рано през лятото бе свързван с трансфер на Бруно Алвеш (Порто) и Салваторе Бокети (Дженоа)

Гледаме футбол само по сателита

ТВ+ разби конкуренцията, взе мачовете на българските отбори в Европа, пак ще дава испанското