2. - Русия
  3. Том и ФК Москва приспаха публиката – 0:0

Том и ФК Москва приспаха публиката – 0:0

Отборите на Том (Томск) и ФК Москва сътвориха изключително скучен мач помежду си, завършвайки 0:0. Срещата се игра на стадион „Труд” в град Томск и бе първи от програмата на 20-ия кръг на руската Премиер Лига.

Първата по-интересна ситуация в мача дойде чак в 55-ата минута, когато Самедов от гостите проби по десния фланг, навлезе към наказателното поле, стреля, но ударът му премина на сантиметри от лявата греда на Полянов. След това положение двата тима отново заспаха на терена. В 90-ата минута гостите пропуснаха да вземат трите точки, след като удар отблизо на Якубко срещна напречната греда.

След това равенство тимът на Том (Томск) заема 10-а позиция във временното подреждане с актив от 24 точки. Гостите от ФК Москва пък е на 3-о място с 34 спечелени точки.

Георги Пеев тренира индивидуално, може и да играе в следващия кръг

Амкар се подсилва с японец, в клуба се завърнаха Жеан Карлос и Вилям

Венгер иска Хонда за заместник на Сеск

Мениджърът на английския елитен Арсенал Арсен Венгер е набелязал звездата на ЦСКА (Москва) Кейсуке Хонда за заместник на Сеск Фабрегас, ако капитанът бъде продаден на Барселона, съобщава „Итасспортпрес”

Зенит с аспирации към Мексес

Руският клуб търси класен защитник и по-рано през лятото бе свързван с трансфер на Бруно Алвеш (Порто) и Салваторе Бокети (Дженоа)

Гледаме футбол само по сателита

ТВ+ разби конкуренцията, взе мачовете на българските отбори в Европа, пак ще дава испанското