2. - Шампионска лига
  3. ПРИКАЗКАТА ЗА "ПЕПЕЛЯШКА" ПРОДЪЛЖАВА! Аталанта докосва четвъртфинала (ВИДЕО)

ПРИКАЗКАТА ЗА "ПЕПЕЛЯШКА" ПРОДЪЛЖАВА! Аталанта докосва четвъртфинала (ВИДЕО)

"Бергамаските" унизиха Валенсия, продължават да мечтаят

Дебютантът в Шампионската лига Аталанта гледа уверено към 1/4-финалите на турнира, след като постигна разгромна победа с 4:1 над Валенсия в първия двубой от 1/8-финалите, игран на "Джузепе Меаца" в Милано.

Резултатът беше открит в 16-ата минута от Ханс Хатебур. В 42-ата минута Йосип Иличич удвои. Ремо Фройлер направи резултата класически в 57-ата.

В 63-ата минута Хатебур вкара за 4:0, като попадението беше зачетено едва след ВАР поради съмнение за засада. Влезлият като резерва Денис Черишев върна едно попадение за Валенсия в 66-ата.

СТАРТОВИТЕ СЪСТАВИ:

ТАЛАНТА: Голини, Толой, Паломино, Джимсити, Хатебур, Де Роон, Фройлер, Госенс, Гомес, Иличич, Пашалич

ВАЛЕНСИЯ: Доменек, Гая, Диакаби, Мангала, Вас, Парехо, Кондогбия, Феран, Солер, Гедеш, Гомес