2. - Шампионска лига
  3. Ресино подготвя Атлетико да атакува Порто

Ресино подготвя Атлетико да атакува Порто

Атлетико (Мадрид) ще излезе тази вечер срещу Порто на „Ещадио До Драгао”, в опит да увеличи престоя си в Шампионската лига. Първият двубой в испанската столица завърши наравно 2:2, което дава предимство на португалския тим.

Атлетико (Мадрид) ще излезе тази вечер срещу Порто на „Ещадио До Драгао”, в опит да увеличи престоя си в Шампионската лига. Първият двубой в испанската столица завърши наравно 2:2, което дава предимство на португалския тим. Единственият шанс на „дюшекчиите” да продължат без да са победили е, ако се получи резултатно равенство между двата отбора, затова испанците трябва да атакуват от първата минута.

„Думата „победа” придобива смисъл сега повече от всякога. Не можем да се надяваме на друг резултат, защото това няма да е в наша полза. От първата минута на двубоя трябва да търсим само и единствено победа. Не вярвам, че ще се получи равенство с много голове, просто не изглежда логично”, заяви Ресино на пресконференцията преди мача.