2. Славия
  3. Херо: Липсва ни умението пред гола

Херо: Липсва ни умението пред гола

”Признавам, че дузпата беше спорна, но искам да подчертая, че преди това имаше сто процентова такава, която не беше отсъдена за нас"

„Първото полувреме имахме реалния шанс да водим с няколко гола, но както видяхме противникът ни водеше с 1:0. Пропуснахме много чисти положения. Освен това отново правим елементарни грешки, но не искам да обвинявам никого. Това са млади хора и смятам, че трябва да проявим нужното търпение към тях”, заяви наставникът на Черноморец Димитър Димитров след днешното равенство срещу Славия. Двубоят на стадион „Лазур” завърши при резултат 2:2.

”Определено по притеснително е неумението ни пред гола. Тази година ще ни бъде много тежко. За пореден мач допускаме голове от уникални наши грешки, а не от това, че сме били надиграни”, допълни Херо.

”Признавам, че дузпата беше спорна, но искам да подчертая, че преди това имаше сто процентова такава, която не беше отсъдена за нас. Знаете, че едно е да ти дадат дузпа в 60-та минута и съвсем друго е в последната минута“, каза още Димитров.

Загорчич: Сега всичко вече зависи от шефовете

Той бе много разочарован след поражението от новака Септември (София)