2. Славия
  3. Славия с реми и в Елитната група

Славия с реми и в Елитната група

"Белите" направиха равенство в 18-ия кръг с Пирин (Благоевград)

Славия завърши наравно 1:1 у дома срещу Пирин Благоевград в среща от 18-ия кръг на Елитната юношеска група на България до 19 години.

В края на първата част последователно Ангел Максимов и Китан Василев не успяха да открият резултата в полза на "белите".

В 53-ата минута гостите изненадващо достигнаха до попадение чрез Кирил Грозданов.

Натискът на славистите даде резултат и в 84-ата минута втори жълт и съответно червен картон получи Кръстьо Пишев от Пирин. Само две минути след това Китан Василев възстанови равенството след самостоятелен пробив.

След този двубой Славия продължава да бъде лидер във временното класиране с актив от 41 точки, с три повече от Лудогорец (Разград).
В 19-ия кръг на шампионата "белите" ще почиват.