2. Славия
  3. Славия ще се жалва от Георги Кабаков

Славия ще се жалва от Георги Кабаков

Ще подадем жалба срещу съдията, но ние не сме Левски, за да наказват съдиите 30 минути след мача, намекна ядосаният Вили Вуцов

Поредната жалба ще бъде подадена срещу роден рефер. Този път Славия ще се жалва от главния съдия на реванша за купата с Берое – Георги Кабаков. „Белите” загубиха с 0:1 в Стара Загора и пропуснаха възможността да играят във финала.

Вили Вуцов заяви след двубоя, че е видял 3 много груби грешки на Кабаков. Той директно обвини човека в черно, че не е имало нарушение преди гола на Берое от пряк свободен удар.

„Да, ще подадем жалба срещу съдията. Но това няма никакво значение. Виждате, че 30 минути след мачовете на Левски наказват съдиите, а арбитърът от първия ни мач с Берое, който не ни свири чиста дузпа, все още не е наказан”, заяви ядосаният Вуцов.
Венци Стефанов: Едва ли Загорчич е забравил телефона ми, може да ми се обади