2. Славия
  3. Трио от Славия пропусна днешната тренировка на отбора

Трио от Славия пропусна днешната тренировка на отбора

Титулярите от вчерашния двубой с Анжи направиха възстановяване

Трима футболисти на Славия получиха почивка в сутрешната тренировка на отбора в турския курорт Анталия, предаде "Дарик". Илия Илиев и Борислав Георгиев се оплакват от леки травми след вчерашния мач с Анжи, завършил с победа на "белите" с 2:1. Богомил Дяков има проблеми в глезена, които не му позволяват да тренира нормално. Очаква се триото да пропусне днешния тренировъчен ден.

С травма от вчерашния мач е и Петър Димитров, който се готви на облекчен режим заедно с Емил Петров.

Титулярите от вчерашния двубой направиха възстановяване, което се състоеше в 15-минутно тичане и квадрат. Останалите футболисти бяха натоварени максимално от треньора Велислав Вуцов.

Ръководството на Славия обмисля варианта отборът да не играе повече контроли с подобни тимове като вчерашния. Контролата с Анжи бе прекратна в 57-ата минута при резултат 2:1 за Славия, след като дагестанците набиха съдията заради червен картон показан на сина на президента на тима от Махачкала.

На 13-и февруари (събота) е и най-сериозната контрола на Славия по време на подготовката в Анталия - срещу украинския Металист Харков, който преди година бе полуфиналист в турнира за купата на УЕФА.

След три контроли отборът на Славия има загуба, равенство и победа.

Загорчич: Сега всичко вече зависи от шефовете

Той бе много разочарован след поражението от новака Септември (София)