2. Славия
  3. Загорчич недоволен: Надиграхме Левски, но сами си вкарахме гол

Загорчич недоволен: Надиграхме Левски, но сами си вкарахме гол

Славия ще има съвсем друго лице през пролетта, според наставника на "белите"

Наставникът на Славия Златомир Загорчич не остана доволен от равенството 1:1 срещу Левски.

"Не съм доволен. Сами си вкарахме гол. Това беше и единственото положение на Левски в днешния мач. Успяхме да вкараме един гол и изпуснахме едно 100-процентово положение. Заслужавахме да победим. Ние излязохме само за победа.

Не са ме изненадали Левски. И след първия мач срещу тях казах, че се заблужават с това, което правят. Днес не са играли. Не знам как беше - от въздуха самолетите можеха ли да минават през София - това е тяхната игра.

Владеехме топката много повече, отколкото Левски. През първото полувреме ни лисваше малко агресия в атака. Имахме 4-5 опасни атаки. Не сме използвали тези ситуации. А Левски имаха само гола. И в двете полувремена бяхме много по-добри от Левски.

Искам да сме по-споокйни, когато владеем топката. Убеден съм, че пролетта Славия ще изглежда много по-различно, отколкото сега. Увереност ми дава това, което виждам на тренировките. Убеден съм. Напредват бързо. Ако вземем още един-два човека, от които имаме нужда, може да се получи.

Явно сме по-спокойни като домакини, отколкото като гостуваме. И навън не играем зле, но винаги правим по някоя груба грешка и противникът ни наказва.

Направихме промяна в отбора, за да дадем шанс на всички. Наско Милев изигра хубав мач. Много тичане, много борба.

Долу-горе съм доволен от изминалата година. Като игра - да. Имаме обаче липса на точки. Имаше мачове, в които задължително трябваше да спечелим. Изпуснахме много точки", коментира Загорчич.

Венци Стефанов: Едва ли Загорчич е забравил телефона ми, може да ми се обади