2. Световен футбол
  3. Аржентина записа успех с новите екипи (ВИДЕО)

Аржентина записа успех с новите екипи (ВИДЕО)

Без Меси „гаучосите” биха Ел Салвадор с 2:0

Аржентина победи Ел Салвадор с 2:0 в контрола, играна във Вашингтон пред 54 000 зрители.

Голямата звезда Лионел Меси остана на резервната скамейка заради лека травма, но и без него „гаучосите” стигнаха до победата.

Те играха с новите си резервни екипи, които ще използват и на турнира за Копа Америка 2015.

Първото полувреме приключи без попадения, а в началото на второто се стигна до гол, след като Евер Банега стреля силно и топката се отклони от Нестор Рендерос, за да влети във вратата му – 1:0.

В 73-ата минута Анхел ди Мария, който бе с капитанската лента в този мач, бе заменен от Федерико Манкуейо. Именно халфът на Индепендиенте реализира второто попадение в срещата, след като в 88-ата минута се разписа от пряк-свободен удар.

В сряда Аржентина ще изиграе още една контрола в САЩ. Съперник на тима в Ню Джърси ще е съставът на Еквадор.

Меси: Първата цел е изпълнена