2. Световен футбол
  3. БЕЗ СПИРКА: Меси с нови два гола за Интер (Маями)(ВИДЕО)

БЕЗ СПИРКА: Меси с нови два гола за Интер (Маями)(ВИДЕО)

Лионел Меси вкара нови два гола, а Интер Маями елиминира Далас след изпълнение на дузпи и се класира за четвъртфиналите на турнира Купата на Лигите. Интер Маями победи Далас след изпълнение на дузпи с 5:4, а в редовното време срещата от 1/8-финалите завърши при резултат 4:4. В турнира участват отбори от Мейджър Лийг Сокър и мексиканското първенство.

Бившият футболист на Барселона Жорди Алба показа, че се адаптира бързо към новата обстановка, след като направи две асистенции в мача. Още в 6-ата минута той даде головия пас за първото попадение на Лионел Меси в срещата.

Интер Маями намали своя пасив в 65-ата минута след гол на Кремаски и нова асистенция на Алба.

Тейлър си отбеляза автогол в 68-ата минута, а Далас поведе с 4:2.

В 80-ата минута Фарфан от отбора на Далас си отбеляза автогол, а Интер Маями се върна в двубоя – 3:4.

Лионел Меси вкара решаващия изравнителен гол в 85-ата минута, а до края не паднаха повече попадения и се стигна до изпълнението на дузпи.

При дузпите Меси и Бускетс бяха точни в първите две изпълнения за Интер Маями. Големият пропуск за Далас бе направен при втората дузпа от страна на Помикал.