2. Световен футбол
  3. Бразилия надви Южна Африка в контрола (видео)

Бразилия надви Южна Африка в контрола (видео)

"Кариоките" спечелиха приятелската среща с 1:0, Хълк отбеляза победното попадение

Бразилия победи с минималното 1:0 Южна Африка в приятелска среща. Двубоят се игра на „Естадио Сисеро Помпеу де Толедо”, а единственото попадение в мача падна в 74-ата минута.

Автор на гола за бразилците бе присъединилият се преди броени дни към Зенит (Санкт Петербург) – Хълк, който започна като резерва, но след появата си в игра в 63-ата минута успя да се разпише и да донесе победата на „кариоките”.

Ето и съставът на Бразилия: Диего Алвеш, Дани Алвеш, Давид Луис, Марсело (Алекс Сандро 59’), Деде, Рамирес, Оскар, Ромуло (Паулиньо 63’), Лукас Моура (Джонас 71’), Неймар (Арука 89’), Леандро Дамяо (Хълк 63’)

Перу излъга Уругвай и изплува от дъното

Перу победи Уругвай с 1:0 у дома и записа първи успех в квалификациите за Мондиал 2026

Роналдиньо си купи футболен отбор

Бразилската легенда вече е собственик на Грийнвил

Меси след 1:1 с Венецуела: Беше ужасно!

Капитанът на Аржентина недоволства от състоянието на терена

Бразилия обърна Чили до 2:1 с късен гол на Луис Енрике

"Селесао" се изкачи до четвъртото място в квалификационната група на Южна Америка