2. Световен футбол
  3. Бразилия прегази Боливия с 4:0 в контрола (ВИДЕО)

Бразилия прегази Боливия с 4:0 в контрола (ВИДЕО)

Неймар се отчете с два гола за успеха на "златистите"

Националният отбор на Бразилия постигна убедителна победа с 4:0 над тима на Боливия в приятелска среща, играна в "Рамон Агилера Костас" в Боливия.

Двубоят премина изцяло под диктовката на бразилците, които излязоха напред в резултата още в 3-та минута, когато Дамиао се освободи от двама бранители и с хубав изстрел в долния ъгъл откри резултата.

След гола "златистите" продължиха да натискат и в 31-ата минута Роналдиньо намери Неймар пред пеналта, бързоногият стрелец нахлу в наказателното поле и с десния крак не сбърка за 2:0.

4 минути преди паузата Неймар вкара втория си гол в мача. Жадсон се измъкна отдясно и подаде към свободния Неймар, който с хитър удар в долния ъгъл направи резултата 3:0. Това бе 19-и гол на 21-годишния Неймар за националния тим на Бразилия.

На почивката Сколари смени Дамиао и Неймар с Пато и Освалдо. Боливийците направиха 4 промени, но това не подобри играта им. Все пак Боливия имаше добър шанс в 66-ата минута. Варгас се измъкна отляво и центрира. Марсело Морено изпревари защитниците и стреля, но не успя да вкара.

В добавеното време на мача Бразилия вкара четвърти гол. Паулиньо подаде за Пато, той продължи за Освалдо, който пък асистира на Леандро и младока вкара от упор за крайното 4:0.

Футболисти от еfbet Лига мериха сили в Лига на нациите на КОНКАКАФ

Мартиника се наложи над Гваделупа

Салах поведе Египет към успех, Тунис се издъни

Нигерия надви трудно Либия

Перу излъга Уругвай и изплува от дъното

Перу победи Уругвай с 1:0 у дома и записа първи успех в квалификациите за Мондиал 2026

Роналдиньо си купи футболен отбор

Бразилската легенда вече е собственик на Грийнвил

Меси след 1:1 с Венецуела: Беше ужасно!

Капитанът на Аржентина недоволства от състоянието на терена

Бразилия обърна Чили до 2:1 с късен гол на Луис Енрике

"Селесао" се изкачи до четвъртото място в квалификационната група на Южна Америка

Аржентина пак не победи след 1:1 с Венецуела (ВИДЕО)