2. Световен футбол
  3. Кенуайн Джоунс спаси Тринидад и Тобаго от загуба на старта

Кенуайн Джоунс спаси Тринидад и Тобаго от загуба на старта

Хондурас победи Хаити в зона КОНКАКАФ на "Голд къп"

Хондурас стартира с победа в група Б на турнира в зона КОНКАКАФ "Голд къп" след успех с 2:0 срещу Хаити.

Рони Мартинес откри резултата в 4-а минута, а Марвин Чавес направи 2:0 в 78-а минута.

В другия мач от групата Ел Салвадор и Тринидад и Тобаго завършиха наравно - 2:2.

Тринидад поведе с гол на Кион Даниел в 11-а, но Салвадор обърна развоя на мача с две попадения на Родолфо Зелая (21, 69).

В 73-а минута нападателят Кенуайн Джоунс вкара зрелищен гол за крайното 2:2 на стадион Ред Бул в Ню Джърси.

Роналдиньо си купи футболен отбор

Бразилската легенда вече е собственик на Грийнвил

Меси след 1:1 с Венецуела: Беше ужасно!

Капитанът на Аржентина недоволства от състоянието на терена

Бразилия обърна Чили до 2:1 с късен гол на Луис Енрике

"Селесао" се изкачи до четвъртото място в квалификационната група на Южна Америка

Аржентина пак не победи след 1:1 с Венецуела (ВИДЕО)