2. Световен футбол
  3. Крузейро би Фламенго, Сао Пауло още е сред изпадащите (ВИДЕО)

Крузейро би Фламенго, Сао Пауло още е сред изпадащите (ВИДЕО)

Сао Пауло загуби от Коритиба с 0:2

Eдин от традиционно силните отбори в Бразилия - Сао Пауло, остава в зоната на изпадащите след загуба с 0:2 при гостуването на Коритиба в среща от 19-ия кръг на бразилското първенство.

Бившият плеймейкър на Фенербахче Алекс вкара и двата гола за успеха на Коритиба.

Поражението е девето за Сао Пауло за сезона и тимът е 18-и с 18 точки в таблицата.

Новият треньор на Наутико Леви Гомес дебютира успешно начело на последния в класирането тим, като отмъкна точка при гостуването на Коринтианс. Гомес е шестият треньор на Наутико тази година, но въпреки успешното начало отборът му остава последен в таблицата с едва 9 точки.

Крузейро победи Фламенго с 1:0 и запази лидерската си позиция в класирането. Попадение на Рикардо Гулар през второто полувреме донесе трите точки за Крузейро.

Поражението за тима на Фламенго, воден от бившия национален селекционер Мано Менезес, остави отбора 15-и в класирането, само на три точки от зоната на изпадащите.

Роналдиньо си купи футболен отбор

Бразилската легенда вече е собственик на Грийнвил

Меси след 1:1 с Венецуела: Беше ужасно!

Капитанът на Аржентина недоволства от състоянието на терена

Бразилия обърна Чили до 2:1 с късен гол на Луис Енрике

"Селесао" се изкачи до четвъртото място в квалификационната група на Южна Америка

Аржентина пак не победи след 1:1 с Венецуела (ВИДЕО)