2. Световен футбол
  3. Република Корея отстрани Колумбия след дузпи

Република Корея отстрани Колумбия след дузпи

Гледайте видео от всички мачове на Световното за младежи до 20 години

Република Корея победи Колумбия със 8:7 след изпълнение на дузпи и се класира за четвъртфиналите на Световното първенство за младежи до 20 години в Турция.

Двата отбора не излъчиха победител след 1:1 в редовното време и продълженията, а при дузпите решителен пропуск за Колумбия направи Дейви Баланта, който изпрати топката над вратата и това донесе победата на корейците.

Преди това двата отбора направиха по един пропуск от бялата точка - Сонг изпусна за корейците, а Фелипе Агилар за Колумбия.

На четвъртфиналите Република Корея ще играе с Ирак, който отстрани Парагвай след победа с 1:0 (след продължения). Резервата Фархан Шакор вкара единствения гол в 4-а минута на продълженията.

Гана и Чили ще се срещнат на четвъртфиналите, след като двата отбора спечелиха своите мачове в редовното време. Гана надигра Португалия с 3:2, а Чили победи Хърватия с 2:0.

Роналдиньо си купи футболен отбор

Бразилската легенда вече е собственик на Грийнвил

Меси след 1:1 с Венецуела: Беше ужасно!

Капитанът на Аржентина недоволства от състоянието на терена

Бразилия обърна Чили до 2:1 с късен гол на Луис Енрике

"Селесао" се изкачи до четвъртото място в квалификационната група на Южна Америка

Аржентина пак не победи след 1:1 с Венецуела (ВИДЕО)