2. Световен футбол
  3. Ривър Плейт пропусна да се доближи до първото място след равенство срещу Унион

Ривър Плейт пропусна да се доближи до първото място след равенство срещу Унион

Нюелс Олд Бойс завърши наравно 1:1 срещу Килмес в събота и се изкачи начело с 29 точки, три повече от Ривър Плейт

Ривър Плейт не успя да съкрати аванса на лидера в аржентинското първенство по футбол Нюелс Олд Бойс, след като стигна само до равенство 2:2 в гостуването си от 14-ия кръг срещу Унион Санта Фе.

Нюелс Олд Бойс завърши наравно 1:1 срещу Килмес в събота и се изкачи начело с 29 точки, три повече от Ривър Плейт. Грандът от столицата обаче беше близо и до пълен провал, след като догонваше в резултата до самия край на своя мач от 14-ия кръг. Родриго Мора обаче отбеляза за 2:2 в 83-та минута, докато неговият съотборник Роджелио Фунес Мори се разписа в 37-та. Унион поведе чрез Андрес Франсоя в началото на срещата, а 2:0 направи Хуан Каваяро.

Хуан Кайседо вкара два гола за победа на Индепендиенте с 3:1 над Сан Мартин в мач от неделната програма на първенството. Фернандо Годой пък отбеляза другото попадение за Индепендиенте, който е десети в класирането.

Футболисти от еfbet Лига мериха сили в Лига на нациите на КОНКАКАФ

Мартиника се наложи над Гваделупа

Салах поведе Египет към успех, Тунис се издъни

Нигерия надви трудно Либия

Перу излъга Уругвай и изплува от дъното

Перу победи Уругвай с 1:0 у дома и записа първи успех в квалификациите за Мондиал 2026

Роналдиньо си купи футболен отбор

Бразилската легенда вече е собственик на Грийнвил

Меси след 1:1 с Венецуела: Беше ужасно!

Капитанът на Аржентина недоволства от състоянието на терена

Бразилия обърна Чили до 2:1 с късен гол на Луис Енрике

"Селесао" се изкачи до четвъртото място в квалификационната група на Южна Америка

Аржентина пак не победи след 1:1 с Венецуела (ВИДЕО)