2. Световен футбол
  3. ВИДЕО: Ривър Плейт стартира сезона със загуба в Аржентина

През настоящия шампионат на стадионите няма да присъстват гостуващи агитки

Ривър Плейт започна новия сезон в аржентинското първенство с поражение с 0:1 навън срещу Химнасия Ла Плата. Лукас Лихт се разписа за победителите четвърт час преди края на срещата от първия кръг.

През настоящия шампионат на стадионите няма да присъстват гостуващи агитки. Причина за решението на Аржентинската футболна асоциация са многобройните инциденти с привържениците, които често завършват със смъртни случаи.

В други неделни мачове от шампионата Сан Лоренсо спечели с 2:1 като домакин срещу Олимпо с два гола на Мартин Каутеручио, докато Ланус победи у дома Балграно с 3:0. Дербито между Нюелс Олд Бойс и Бока Хуниорс е във вторник.

Роналдиньо си купи футболен отбор

Бразилската легенда вече е собственик на Грийнвил

Меси след 1:1 с Венецуела: Беше ужасно!

Капитанът на Аржентина недоволства от състоянието на терена

Бразилия обърна Чили до 2:1 с късен гол на Луис Енрике

"Селесао" се изкачи до четвъртото място в квалификационната група на Южна Америка

Аржентина пак не победи след 1:1 с Венецуела (ВИДЕО)