2. Тенис
  3. Шарапова отпадна от Откритото първенство на Китай

Шарапова отпадна от Откритото първенство на Китай

Маша загуби с 2:6, 4:6 от представителката на домакините Пенг Шуай. Рускинята изигра труден мач вчера, в който постигна обрат от 2:5 гейма в третия сет и това видимо се бе отразило на физическото и състояние.

Руският сексимвол Мария Шарапова отпадна в третия кръг на Откритото първенство на Китай с награден фонд 6,6 млн. долара.

Шарапова бе изморена и тя напусна Олимпийския тенис център след час и 14 минути игра.

С успеха си Пенг си осигури двубой в следващата фаза срещу победителката от мача между втората в схемата Серина Уилямс и Надя Петрова.