2. Трета лига
  3. Черноморец Балчик се завърна във Втора лига след победа над дубъла на Черно море

Дублиращият тим на Черно море загуби домакинството си на Черноморец Балчик в отложен мач от 25-ия кръг на Североизточната Трета лига. „Моряците“ поведоха в резултата с 2:0 през първото полувреме след попадения на Серги Кешкерян и Жечко Йорданов, но през втората част допуснаха обрат.

Гостите успяха да вкарат четири безответни гола и да спечелят двубоя на стадион „Корабостроител“ под Аспаруховия мост. С този успех тимът от Балчик си осигури окончателно първото място в групата и промоция във Втора лига. В следващия кръг Черно море гостува на Светкавица Търговище, а Черноморец приема Локо Русе.

Съставът на Черно море: Галин Григоров, Наско Янков, Валентин Касабов, Стефан Димов, Симеон Николов, Жечко Йорданов, Дейвид Луканов, Серги Кешкерян, Мартин Банев, Милен Николов, Кристо Яначков (Денислав Стойчев, Толга Мюрвет, Константин Грахльов, Радослав Петров, Валентино Николов, Константин Николов, Георги Марков).

Нов провал на Свиленград, падна от Димитровград на "Колодрума"

Спартак Пловдив надви с 4:2 Ботев III

Пловдивското дерби в Югоизточната Трета лига получи излъчи категоричен победител