2. Трета лига
  3. Дубълът на Берое отнесе "седмица" в Несебър

Дубълът на Берое отнесе "седмица" в Несебър

Несебър разгроми със 7:1 у дома дублиращия отбор на Берое в мач от 15-ия кръг на Югоизточната Трета лига. След тази победа тимът от морския град е трети в класирането с актив от 34 точки. Младите състезатели на Берое пък са на 18-ата позиция с 9 пункта.

До почивката домакините имаха аванс от 3:0 в резултата и “убиха” интригата още от рано. В 17-ата минута Тодор Петров засече с глава центриране от корнер и даде аванс на Несебър. Три минути след това Виктор Янев удвои, след като бе намерен в малкото наказателно поле.

В 31-ата минута Никола Гавов направи преднината на домакините класическа. В 49-ата минута с удар от няколко метра Виктор Янев покачи на 4:0 в полза на Несебър, а в 55-ата минута отново той бе точен, за да оформи хеттрика си, след като вкара с глава от близка дистанция.

В 69-ата минута Николай Дросев направи 6:0, след като бе намерен на празна врата. Валентин Сливов покачи на 7:0 в 72-ата минута. Силите на гостите стигнаха за почетен гол, който бе дело на Али Ахмед пет минути преди края.

Нов провал на Свиленград, падна от Димитровград на "Колодрума"

Спартак Пловдив надви с 4:2 Ботев III

Пловдивското дерби в Югоизточната Трета лига получи излъчи категоричен победител