2. Трета лига
  3. Дубълът на Ботев (Пловдив) смачка Карнобат с 8:0

Дубълът на Ботев (Пловдив) смачка Карнобат с 8:0

Младите "канарчета" изиграха брилянтен мач

Дубълът на Ботев Пловдив разби у дома едноименния тим на Карнобат с 8:0. Срещата е от 25-ия кръг на Югоизточната Трета лига. Момчета на Илиян Гаров можеше да бият с двуцифрен резултат. Те премахнаха интригата още след началния четвърт час. Димитър Диклиев откри резултата в 5-ата минута, а след 180 секунди го удвои.

Иво Казаков се разписа в 14-ата минута. В 26-ата Константин Павлов също разтресе мрежата на съперника. Диклиев оформи хеттрик в 34-ата минута, а в 40-ата точен беше и Велиян Видолов – 6:0. В средата на втората част, Диклиев вкара за четвърти път. Влезлият като резерва Даниел Коков реализира в 79-ата минута.

Нов провал на Свиленград, падна от Димитровград на "Колодрума"

Спартак Пловдив надви с 4:2 Ботев III

Пловдивското дерби в Югоизточната Трета лига получи излъчи категоричен победител