2. Трета лига
  3. Несебър удари Саяна насред Хасково

Несебър удари Саяна насред Хасково

Несебър постигна много важна победа с 2:1 при гостуването си на силния тим на Саяна в среща от 16-ия кръг на Югоизточната Трета лига.

Никола Гавов бе точен малко след началото на срещата, след като засече центриране в наказателното поле и успя да реализира, а стражът на домакините можеше да се намеси доста по-добре. До почивката Саяна получи и втори гол, който бе дело на Виктор Янев.

Хасковлии се върнаха в мача, след като в началото на втората част Милен Танев от точката на дузпата успя да реализира. До самия край обаче не паднаха повече голове.

Несебър вече е втори с 37 точки и само на 2 зад лидера Спартак Пловдив, а Саяна е 4-и с 35.

Нов провал на Свиленград, падна от Димитровград на "Колодрума"

Спартак Пловдив надви с 4:2 Ботев III

Пловдивското дерби в Югоизточната Трета лига получи излъчи категоричен победител