2. Трета лига
  3. „Соколите“ от Бенковски с нова важна победа

„Соколите“ от Бенковски с нова важна победа

Този път с 6:0 в Мировяне

Запътилият се към "А" Окръжна Софийска група тим на Сокол (Бенковски), направи нова голова фиеста. Този път „соколите“ разгромиха с 6:0 гост отбора на Спортист 13.

Срещата се игра на митичния стадион "Димитър Пенев" в с. Мировяне.

След като преди седмица на националния празник Сокол победи с 3:2, този път играчите от кв. Бенковски отново направиха голово шоу за публиката.

Доминик Маринов откри резултата в 19-ата минута, а в 36-ата Георги Михайлов покачи на 2:0.

Две минути по-късно Иван Иванов бе точен, покачвайки на 3:0. При този резултат завърши и първото полувреме.

След почивката гостите продължиха своя натиск и логично се стигна до нови попадения. Никола Галчев се разписа за 4:0 в 51-ата минута, а Радостин Николов си отбеляза автогол в 55-ата минута.

Никола Галчев успя още веднъж да запише името си сред голмайсторите, след като в 79-ата минута бе точен, с което оформи и крайния резултат Спортист 13 - Сокол (Бенковски) 0:6.

В класирането Сокол е на второ място с 34 точки, колкото има и Спортист 1933 (Подгумер), като двата отбора се изправят един срещу друг на 17 март от 13:00 ч. на ст. „Георги Бенковски“ в кв. Бенковски.

Нов провал на Свиленград, падна от Димитровград на "Колодрума"

Спартак Пловдив надви с 4:2 Ботев III

Пловдивското дерби в Югоизточната Трета лига получи излъчи категоричен победител