2. Царско село
  3. Рубин с лекота вкара три на Любимец

Рубин с лекота вкара три на Любимец

"Дините" се оказаха лесно препятствие пред руския тим, четвърта загуба за представителя на А група в Марбея

Любимец загуби с категоричното 0:3 от руския Рубин в престижна контрола, играна на спортния комплекс в испанския курорт Марбея. Шампионът на Русия от 2008 и 2009 година отбеляза един гол в началото и два след почивката.

За Любимец това беше трето поражение на испанска земя след два пъти по 1:2 от Корона (Киелце) и Оцелул и реми 1:1 с полския Завиша.

Рубин започна по-добре мача и в 9-ата минута Дмитри Торбински стреля точно под гредата за 1:0. Цяла първа част Любимец разчиташе на епизодични контри и с нищо не затрудни съперника си.

Втората част започна с грешки в играта на руския тим, но 10 минути след подновяването на играта отново Торбински нахлу на скорост в пеналта и с прецизен шут в далечния долен ъгъл направи 2:0.

Този гол окончателно сломи „дините” и удар на Караденис щастливо рикошира в аут, а вратарят спаси бомба на Еременко.

В 68-ата минута Шаронов стигна първи до едно центриране и оформи класическия успех на Рубин – 3:0.

Андерсон Кордейро подсили Каза Пия

Бившият страж на Царско село Гуидо Гуериери: Искам да остана в България и да получа шанс да играя!

Той има над 150 мача в групата за Лацио в Серия "А"

Пулиезе от Царско село: Харесва ми българското първенство, искам да остана тук!

Бившият младежки национал на Швейцария е отворен за оферти

ТРАНСФЕРЕН УДАР: Царете взимат минал през Реал (Мадрид)

Халфът сега е собственост на италианския СПАЛ

Царско село взе още един италианец

19-годишният футболист ще играе под наем в българския отбор до края на сезона

Царско село привлече защитник от Серия "С"

Той ще играе при столичани под наем

Ботев размаза децата на Царско село за едно полувреме

"Канарчетата" спечелиха с 5:0

ЦСКА уреди контрола с Царско село

Минути преди началото на проверката "армейците" ще представят отбора си за пролетния полусезон

Царско село отмъква звездата на Септември (Сф)

Втородивизионният тим отказа да да пусне нападател при "царете"