2. - ЦСКА
  3. 18 от 18 за набор 2004 на ЦСКА

18 от 18 за набор 2004 на ЦСКА

Селекцията на Атанас Борносузов върви без грешка

Юношите на ЦСКА от набор 2004 постигнаха 18-а победа в 18-ия си мач през сезона. Армейците се наложиха с 2:0 над Н спорт (София). Двубоят се игра на изкуствен терен в Национална спортна академия.

И двата гола паднаха през второто полувреме. В 50-та минута Йоан Борносузов се разписа с глава след центриране от корнер на Кирил Великов, а три по-късно точен беше Георги Шаламанов.

В сряда (21 март) армейците, водени от Атанас Борносузов, гостуват на Ботев в Пловдив в първия двубой  от полуфиналите за Купата на БФС. Реваншът е на 28 март в София.

Н спорт - ЦСКА 0:2

Голмайстори: Йоан Борносузов, Георги Шаламанов

Състав на ЦСКА: Иван Маринов (в), Кирил Великов, Валентин Ситнилски (к), Габриел Александров, Теодор Иванов, Йоан Лозанов, Мартин Влаевски, Виктор Атанасов, Ясен Цеков, Йоан Борносузов, Павел Жабов

Резерви: Милен Младенов (в), Васил Найденов, Георги Шаламанов, Александър Георгиев, Боян Даскалов, Николай Няголов, Ясен Спиров

Старши треньор: Атанас Борносузов