2. - ЦСКА
  3. Децата на Левски надвиха тези на ЦСКА в голово шоу (ВИДЕО)

Децата на Левски надвиха тези на ЦСКА в голово шоу (ВИДЕО)

Мачът завърши при резултат 5:3

ЦСКА U14 загуби с 3:5 от вечния съперник Левски в голово шоу на ст. "Виваком Арена Георги Аспарухов".

Срещата започна изключително динамично и още в първите пет минути двата отбора си размениха по едно попадение, пише клубният сайт на тима от „Българска армия”.

Домакините успяха да завършат първата част с аванс от един гол, след като използваха грешка в червената защита.

През второто полувреме младите армейци натиснаха, но пропуските ги лишиха от изравняване. Вместо това сините вкараха за 3:1.

ЦСКА U14 почти веднага върна гола и отново тръгна да търси обрат. В самия край на мача паднаха още няколко гола и в двете врати за крайното 5:3.

Армейците са втори във временното класиране, а в следващия кръг приемат Локомотив (София).

Левски - ЦСКА 5:3 (Алпай Рамадан -2, Мартин Сотиров)

Стартов състав на ЦСКА: Ивайло Илиев, Цветомир Йорданов, Мартин Кирчев, Димитър Колимечков, Георги Иванов, Алпай Рамадан, Мартин Сотиров, Данаил Стойчев, Александър Бучков, Цветомир Цанев
Резерви: Мартин Христов, Георги Манов, Христо Арсов, Димитър Стоянов, Денис Стефанов, Милен Хаджиев
Треньор: Христо Марашлиев

ЦСКА: Билетите за Вечното дерби в продажба от утре