2. - ЦСКА
  3. Левски с две победи над ЦСКА

Левски с две победи над ЦСКА

Юношите и децата на Левски се справиха без проблеми със своите връстници от ЦСКА, постигайки две класически победи с по 3:0, в срещи от първенството, които се играха на „Герена”, съобщава официалният сайт на „сините”.

Юношите младша-възраст (набор 1992 г.) надиграха ЦСКА с 3:0 като резултатът бе открит още в 20-та минута, когато Денис Николов напредна по дясното крило, центрира и топката куриозно влетя направо в мрежата - 1:0. В края на полувремето Жоро Георгиев с мощен шут от пряк свободен удар от над 30 метра вкара втория гол - 2:0. Третото попадение отбеляза Стоян Кадифчин, който с красив прехвърлящ удар отляво в обратния ъгъл оформи класическото 3:0, информира официалната страница на „сините”

При децата (набор 1994 г.) превъзходството на Левски бе още по-изразително в игрово отношение, независимо че се получи същия резултат 3:0. Още в първата минута Пламен Илиев откри резултата, а в 10-та Жак Коен вкара втори гол - 2:0. В края на полувремето Валентин Добревски довърши гостите с трети гол - 3:0.

Статистика

Юноши младша-възраст (набор 1992 г.)

ЛЕВСКИ - ЦСКА 3:0
1:0 Денис Николов 20
2:0 Жоро Георгиев 45
3:0 Стоян Кадифчин 75

Съставът на Левски: Петър Хубчев, Мартин Александров, Иван Жечев, Христо Стамболийски, Иван Стоянов, Жоро Георгиев, Денис Николов, Кирил Димитров, Владислав Стойков, Стоян Кадифчин, Янислав Иванов (Илиян Алексиев, Ерхан Мехмед, Калоян Нейков). Треньор: Кристиян Войнов

Деца (набор 1994 г.)

1:0 Пламен Илиев 1
2:0 Жак Коен 10
3:0 Валентин Добревски 32

Съставът на Левски: Димитър Бойчев, Михаил Кисьов, Крис Йонев, Станислав Маринов, Георги Пейчев, Пламен Илиев, Милен Гамаков, Жак Коен, Валентин Добревски, Божидар Димитров, Георги Стоичков (Кристиян Димитров, Енис Ефтимов, Кристиян Мачев, Матю Георгиев). Треньор Петър Петров