2. - ЦСКА
  3. Набор 2004 на ЦСКА вдигна трофей след 8:2 над Лудогорец на финала

Набор 2004 на ЦСКА вдигна трофей след 8:2 над Лудогорец на финала

Малките "армейци" спечелиха първото издание на детския футболен турнир „Цоньо Василев“

Отборът на ЦСКА от набор 2004 г. спечели първото издание на детския футболен турнир „Цоньо Василев“, който се проведе в памет на големия български футболист.

Надпреварата се състоя на футболните игрища на Спортен комплекс „Плиска“, а участие взеха отборите на ЦСКА, Лудогорец, Ботев (Нови пазар), Светкавица (Търговище), Шумен 2007 и Атлетик (Шумен).

Финалисти на турнира станаха победителите от групите, съответно ЦСКА и Лудогорец, които спечелиха и двата си мача в предварителната фаза.

В спор за 5-ото и 6-ото място един срещу друг играха Светкавица и Ботев, като момчетата от Търговище победиха с 6:3. Двата шуменски тима играха в малкия финал, а Атлетик спечели третото място след победа с 5:0.

Във финалния мач тимът на ЦСКА, воден от Атанас Борнoсузов, победи разградчани с 8:2.